| Band | Gesoldeerd |
|---|---|
| Diameter | 30 |
| Materiaal | Diamant |
| Het malen Capaciteit | Hoog |
| Duurzaamheid | Hoog |
| harscbn wielgrootte | 150*1.5*32*10 mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Diamond/CBN |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisgrootte | om het even welk netwerk u wenst |
| Wieldikte | 6.35mm |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Asgat | 15,875 |
| Materiaal | Diamant |
| Toepassing | Het malen en het oppoetsen |
| hars cbn wiel Grootte | 100*2.0*31.75*10 mm |
|---|---|
| Vorm van het slijpwiel | Platte, bekervormige, 1A1, schotel, kom, enz. |
| Schroefstoffen | Diamant |
| Agent plakkend | Hars |
| Grit Size | elk gaas dat je nodig hebt |
| Kleur | Zilver |
|---|---|
| Toepassing | boorwerk |
| wiellichaam | Staal |
| Vorm | 6A2 |
| Naam | Metalen diamantenboorstuk |
| gegalvaniseerde cbn wielgrootte | 210*0.8*20*2mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Diamant |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | D50/60 |
| Band | Gegalvaniseerd |
|---|---|
| Vorm | Malend wiel |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Diamant |
| Asgat | 31.75 |
| Vorm | 14F1 |
|---|---|
| Schurend | diamant |
| Bindmiddel | Hars |
| Sollicitatie | Slijpen |
| Abarasivemateriaal | CBN |
| gegalvaniseerde cbn wielgrootte | 210*0.8*20*2mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Diamant |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Bond | gegalvaniseerde band |
| gegalvaniseerde cbn wielgrootte | 100*5*15.875*3mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Diamant |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | D40/50 |