| Productnaam | CBN malend wiel |
|---|---|
| Gruis | B140 |
| Gebruik | Het malen |
| Kleur | grijs |
| Vorm | Flat-shaped |
| Toepassing | Het malen en het Snijden |
|---|---|
| Materiaal | Diamant |
| Kleur | Zilver |
| Grootte | 200*1.0*31.75*10 |
| wiel type | vlak wiel |
| gegalvaniseerde cbn wielgrootte | 350*4*25.4*4mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisgrootte | D35/40 |
| Naam | Diamond Wheel |
|---|---|
| grootte | 100 mm |
| Schroefstoffen | Diamant |
| Hardheid | hoog |
| Gebruik | Vervaardiging |
| gegalvaniseerde cbn wielgrootte | 125*4.2*11.1*4*7.5mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisgrootte | B251 |
| Productnaam | Gegalvaniseerd diamant malend wiel |
|---|---|
| Toepassing | Het snijden |
| Diameter | 100mm |
| Kleur | Zilver |
| Dikte | 0.8mm |
| Pakket | Kartondoos |
|---|---|
| Wielgrootte | 100mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | diamant |
| Pakket | Kartondoos |
|---|---|
| Wielgrootte | 175*45*32*10*6mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant D64 |
| Naam | gegalvaniseerd diamant malend wiel |
|---|---|
| Wiellichaam | Staal |
| Specificatie | 1A1 |
| Grootte | 175*20*31.75*6*8 |
| Gruis | D120/140 |
| Naam | CBN Diamantwiel |
|---|---|
| Grootte | 76.2*25.4*25.4 |
| vorm | Ronde |
| Schurend | Diamant |
| Hardheid | superhard |