| gegalvaniseerde cbn wielgrootte | 145*3*22.2*2.4*7.5mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisgrootte | B251 |
| BASEBODY | Staal |
|---|---|
| Schuurmiddelen | Diamant |
| Toepassing | De afkanting van remstootkussens |
| Specificatie | Accroding aan u-tekening |
| Verpakking Details | Purper kleurenvak |
| gegalvaniseerde cbn wielgrootte | 150*0.7*22.23mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisgrootte | D140/170 |
| Pakket | Kartondoos |
|---|---|
| Wielgrootte | 125*10*31.75*6 mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant |
| Kleur | Goud, zilver |
|---|---|
| Toepassing | Marmeren Knipsel |
| HS-code | 6804211000 |
| Voordeel | Hoge Efficiënt |
| Abrasif | Diamant |
| Schurend | Diamant |
|---|---|
| Viscositeit | Norm |
| Grootte | 125*1.6*32*1.2 |
| Gebruik | Het snijden |
| Hardheid | Superharddiamant |
| gegalvaniseerde cbn wielgrootte | 351*1.5*35*5mm |
|---|---|
| Grinding Wheel Shape | Flat-Shaped,Cup-Shaped,1A1,Dish, bowl etc |
| Schurend | gegalvaniseerd cbn in entrepot |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Grit Size | B100/120 |
| Pakket | kartonnen doos |
|---|---|
| Ruitengrootte | 150*20*32*V30*V15 B181 |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | CBN B181 |
| Diameter | 300 mm |
|---|---|
| Dikte | 12,7 mm |
| Binnengat | 127 mm |
| Breedte van het slijpmiddel | 6 mm |
| Sollicitatie | Hard en bros materiaalverwerking |
| Verpakking | Kartondoos |
|---|---|
| Kleur | Geel |
| Grootte | 152.4mm |
| Thinckness | 20mm |
| Gat | 10mm |