| Pakket | Kartondoos |
|---|---|
| Wielgrootte | 100*6*31.75*6*2mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant |
| Pakket | Kartondoos |
|---|---|
| Wielgrootte | 100*8*31.75*10*8mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant |
| Verpakking | Kartonnen doos |
|---|---|
| Ruitengrootte | 100 125 150 175mm etc. |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant |
| Grootte | Aangepast |
|---|---|
| vorm | Flat-Shaped |
| Schurend | Diamond& CBN |
| Gebruik | Het scherpen |
| Type | 1F1 |
| Pakket | kartondoos |
|---|---|
| Wielgrootte | 125*35*31.75*3*10mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | diamant |
| Package | Carton Box |
|---|---|
| wheel Size | 125*5*3*32mm |
| Concentratie | 100% |
| Colour | Gray |
| Abrasives | Diamond |
| Naam | Diamanten slijpscheer |
|---|---|
| grootte | 135 mm |
| Schroefstoffen | Diamant |
| Hardheid | hoog |
| Gebruik | Vervaardiging |
| Pakket | Kartondoos |
|---|---|
| Wielgrootte | 100*32*13*5mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | diamant |
| Packing | Carton Box |
|---|---|
| Size | 125*4*32*5mm |
| Concentration | 100% |
| Colour | Green |
| Abrasive | Diamond |
| Cartenkleur | purper |
|---|---|
| Kleur | Black |
| formaat | 550mm |
| Materiaal | diamant |
| Binnengat | 50 mm |