| gegalvaniseerde cbn wielgrootte | 100*5*15.875*3mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, Schotel, kom enz. |
| Schurend | diamant |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | D40/45 |
| gegalvaniseerde cbn wielgrootte | 185*40*120*20mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, Schotel, kom enz. |
| Schurend | diamant |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | D40/45 |
| klein wiel Grootte | 125.1*13.26*89.54mmmm |
|---|---|
| Grote wielgrootte | 163.25*22.28*31.75mm |
| Schroefstoffen | Kubiek boornitride of diamant |
| Agent plakkend | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Grit | 100/120 170/200 |
| Pakket | Doos |
|---|---|
| Ruitengrootte | 125*22.2*32*2.5*2.5*10 mm |
| Concentratie | C125 C100 C75 |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant |
| band saw sharpening CBN grinding wheelSize | 127*14.5*12.7mm |
|---|---|
| CBN Grinding Wheel Shape | Flat-Shaped,Cup-Shaped,1A1,Dish, bowl etc |
| Abrasive | Diamond |
| Bonding agent | Metal,Resin,Ceramic,Resin or Ceramic,A |
| Grit mesh | 151 181 213 etc |
| cbn wielgrootte | 150*5.68*29.95*5mm |
|---|---|
| Vorm van het slijpwiel | Platte, bekervormige, 1A1, schotel, kom, enz. |
| Schurend | Diamant |
| Bindmiddel | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisgrootte | D126 |
| gegalvaniseerde cbn wielgrootte | 185*40*120*20mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Diamant |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | D120/140 D325/400 |
| Pakket | Doos |
|---|---|
| wheel Size | 150*5*3*20mm |
| Concentration | 100% |
| Colour | Gray |
| Abrasives | Diamond |
| Maat | Kan worden aangepast |
|---|---|
| Vorm | 14A1 |
| Schurend | Diamant&CBN |
| Korrel | D320 |
| Gebruik | slijpen, slijpen |
| cbn wielgrootte | 100*20*20*6*4 mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Diamond/CBN |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisgrootte | B150 netwerk |