| Gruis | D200 |
|---|---|
| Cartenkleur | Purper |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kubiek Boriumnitride |
| Grootte | 6 duim |
| Diameter | 6 inch. |
|---|---|
| Vorm | cirkel |
| Schroefstoffen | CBN |
| Agent plakkend | Hars |
| Grit | 1200# |
| Cartenkleur | purper |
|---|---|
| Kleur | Black |
| formaat | 12 duim |
| Materiaal | Kubiek Boriumnitride |
| Gruis | 50 |
| Cartenkleur | Geel |
|---|---|
| Kleur | Black |
| formaat | 300 mm |
| Materiaal | diamant |
| Binnengat | 2.7mm |
| Cartenkleur | geel |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Maat | 127mm |
| Materiaal | diamant |
| Binnengat | 12.7mm |
| Cartenkleur | Geel |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| formaat | 152mm |
| Materiaal | diamant |
| Binnengat | 12.7mm |
| Cartenkleur | Geel |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Grootte | 254mm |
| Materiaal | Diamant |
| Binnengat | 20mm |
| Cartenkleur | purper |
|---|---|
| Maat | Allerlei hen |
| Materiaal | diamant |
| Binnengat | Aanpassing |
| Gruis | Volgens uw vereisten |
| Bond | Gesinterd |
|---|---|
| Corrosiebestendigheid | Hoog |
| Het malen Capaciteit | Hoog |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Lange | 168.5 |
| Grootte | 250*4*30*3 |
|---|---|
| Gruis | D60/70 |
| Band | Gegalvaniseerd |
| Kleur | Zilver |
| Vorm | 1A1R |