| gegalvaniseerde cbn wielgrootte | 150*5.68*29.95*5mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| schurend | diamant |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | D125 |
| Toepassing | boorwerk |
|---|---|
| Grootte | 82*9,52*13,06*40 |
| Naam | Gegalvaniseerd Diamond Drill Bit |
| Grit | D181 |
| hoek | 40 |
| Pakket | Doos |
|---|---|
| Ruitengrootte | 1500*6*31,75*6*2 mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant |
| Pakket | Doos |
|---|---|
| Ruitengrootte | 200*8*32*6*1,8 mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant |
| Diameter | 100 mm |
|---|---|
| Dikte | 13 mm |
| Binnengat | 31.75mm |
| Breedte van het slijpmiddel | 6 mm |
| Sollicitatie | Hard en bros materiaalverwerking |
| Kleur van de doos | Paars |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Grootte | 600 mm |
| Materiaal | Diamant |
| Binnengat | 45 mm |
| Grootte | Kan worden aangepast |
|---|---|
| Vorm | Flat-Shaped |
| Gruis | 230# |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Diamond/CBN + Metaal |
| gegalvaniseerde cbn wielgrootte | 38*52*M15 |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | gegalvaniseerd diamant in entrepot |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Grit Size | D30/35 |
| gegalvaniseerde cbn wielgrootte | 355.6*25*12*25mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Diamant |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | D852 D20/25 |
| Materiaal | Diamant |
|---|---|
| wiellichaam | Staal |
| Naam | Gegalvaniseerd Diamond Grinding Wheel |
| Grit | D40/45 |
| Vorm | Op maat |