| STIJL | Horizontaal |
|---|---|
| Gebruik | Houtbewerking |
| Totaal Gewicht | 800KG |
| Spoorlengte | 6000mm |
| Maximum Scherpe Lengte | 5200mm |
| Bandagent | Hars |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Nauwkeurigheid | Hoog |
| Basismateriaal | Aluminium |
| Functies | Hoog efficiënt, duurzaam, scherp |
| Diameter | Alle maten zijn beschikbaar |
|---|---|
| Korrel | B252 |
| Type obligatie | Geëlektropleerd |
| Randtype | Aangepast |
| Proces | Geëlektropleerd |
| Cartenkleur | purper |
|---|---|
| Kleur | Black |
| Maat | 8 duim |
| Materiaal | Kubiek Boriumnitride |
| Binnengat | 32mm |
| BASEBODY | Staal |
|---|---|
| Schurend | CBN |
| Grootte | Gemaakt volgens u-tekening |
| Toepassing | Gebruikt voor de luchtvaartindustrie |
| Viscositeit | Norm |
| Lichaamsmateriaal | Aluminium |
|---|---|
| Korrel | D200 |
| Vorm | Vlak |
| Concentratie | Aangepast |
| Binding | Hars |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter | 200 mm |
| Binnengat | 31.75mm |
| Grit | B60/70 |
| Type obligatie | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| HS -code | 6804211000 |
|---|---|
| Dikte | 22.23mm |
| Land van herkomst | CHINA |
| Profiel | 10/30, 9/29 |
| Materiaal | Kubische boornitride, staalbasis |
| Pakket | Doos |
|---|---|
| Ruitengrootte | 125*25*31,75*15*10 mm |
| Concentratie | C100 |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | CBN |
| Wielschuurmiddelen | Koelboronnitride |
|---|---|
| Bindmiddel | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Binding | gegalvaniseerd in entrepot |
| Verpakking | Doos en kartonnen |
| Gebruik | Slijpen |