| Schurend | CBN |
|---|---|
| BASEBODY | Staal of roestvrij staal |
| het werkstuk | staal |
| Gruisgrootte | B151 |
| Specificatie | als je aan het tekenen bent |
| Maat | Aangepast |
|---|---|
| Vorm | 1V1W |
| Viscositeit | Goed |
| Gebruik | Slijpen |
| Korrel | D30/35 |
| Specificatie | 175*12*50,8*4*2 mm |
|---|---|
| Toepassing | Carbidezaag slijpen |
| Pakket | Doos |
| Grit Size | D76 |
| Centrummateriaal | Aluminium |
| HS -code | 6804221000 |
|---|---|
| Dikte | 26 mm |
| Land van herkomst | CHINA |
| Profiel | 7/39.5 |
| Materiaal | Kubische boornitride, staalbasis |
| Diameter | 100 mm |
|---|---|
| Dikte | 30 mm |
| Binnengat | 20 mm |
| Breedte van het slijpmiddel | 3 mm |
| Schurende hoogte | 10 mm |
| Vorm | Bekervormig |
|---|---|
| Agent plakkend | Hars |
| formaat | 100*6*16mm |
| Centrummateriaal | Rubberplastiek |
| Gruis | D64 |
| Grit | B150 |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| diamantbreedte | 4 mm |
| Diameter | 75 mm |
| Toepassing | Vervaardiging |
| Dikte | 22.23mm |
|---|---|
| Applicatie | Slijpen van lintzaagbladen |
| Basislichaam | Staal |
| Gruisgrootte | B151, B181, B213 |
| Land van herkomst | China |
| Pakket | Kartondoos |
|---|---|
| Wielgrootte | 75*15*31.75*6mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | grijs |
| Schuurmiddelen | CBN |
| Vorm | 1F1 |
|---|---|
| Verpakking | Verpakking |
| Kante-type | Op maat |
| Dikte | 4.5 mm |
| Obligatietype | met een breedte van niet meer dan 15 mm |