| Hardheid | Hoog |
|---|---|
| Gebruik | Slijpen |
| Matrix | staal of op uw verzoek |
| Schurend | Diamant |
| Gruisgrootte | D140/170 |
| gegalvaniseerde cbn wielgrootte | 105 115 125 150 mm enz |
|---|---|
| Vorm van het slijpwiel | Platte, bekervormige, 1A1, schotel, kom, enz. |
| Schurend | CBN |
| Bindmiddel | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | B151 181 251 enz |
| Band | Hars |
|---|---|
| Schurend | Diamant |
| Specificatie | Maak volgens u-tekeningsgrootte |
| Toepassing | Het scherpen van stevig cardie |
| Hardheid | Norm |
| Basislichaam | Staal |
|---|---|
| Schuurmiddelen | Diamant |
| Gruisgrootte | 25/30 |
| het malen | Het ruwe malen |
| Saldo | Dynamisch saldo |
| Grootte | Aangepast |
|---|---|
| vorm | Flat-Shaped |
| Schurend | Diamant/CBN |
| Type | vlak |
| Gruis | 230 |
| Naam | cbn snijwiel |
|---|---|
| grootte | 300 mm |
| Schroefstoffen | CBN |
| Hardheid | hoog |
| Gebruik | Vervaardiging |
| Diamantklasse | eerste klasse |
|---|---|
| andere naam | Elektroplacerde diamantmalkoppen |
| Gebruik | Slijpen en polijsten |
| Hardheid | Hoog |
| Hs-code | 6804211000 |
| Diamantklasse | eerste klasse |
|---|---|
| Productnaam | Elektroplacerde diamantmalkoppen |
| Gebruik | Slijpen en polijsten |
| Hardheid | Hoog |
| HS-code | 6804211000 |
| formaat | Round12inch |
|---|---|
| Vorm | Rondheid |
| Schurend | CBN Scherpende Wielenfabrikant |
| Agent plakkend | Galvanisch verzilveren |
| Viscositeit | Super Hard |
| Kleur | Goud |
|---|---|
| HS-code | 6804211000 |
| Voordeel | Hoge Efficiënt |
| Grit Size | D100/120;D35/40 |
| Diameter | 88.9 mm |