| gegalvaniseerde cbn wielgrootte | 125*3.2*11.1*3*7.5mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisgrootte | B251 |
| Product name | Electroplated CBN grinding wheel |
|---|---|
| Band | Gegalvaniseerd |
| Verpakking | In kartons |
| Materiaal | steel+CBN |
| Gebruik | het snijden |
| Kleur | Zilver, goud |
|---|---|
| Diameter | 127 mm |
| Binnengat | 44.45mm |
| Grit | D100/120 |
| Type obligatie | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter | 150 mm |
| Binnengat | 32 mm |
| Grit | B181 |
| Type obligatie | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Kleur | Zilver, goud |
|---|---|
| Diameter | 127 mm |
| Binnengat | 44.45mm |
| Korrel | D100/120 |
| Type obligatie | Geëlektropleerd |
| Cartenkleur | Purper |
|---|---|
| Eigenschap | Hoge precisie het binnengat machinaal bewerken |
| Grootte | Aangepast volgens uw vereisten |
| Materiaal | Diamant |
| Binnengat | Aangepast |
| inpakken | Kartonnen doos |
|---|---|
| formaat | 150 mm |
| Concentratie | 100 % |
| Kleur | groene |
| Schurend | diamant |
| Productnaam | Harsband Diamond Grinding Wheels |
|---|---|
| Type | 4A2 |
| Toepassing | het malen |
| Kleur | Zilver |
| Band | Hars |
| Verpakking | Kartondoos |
|---|---|
| Grootte | 150mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | groen |
| Schurend | Diamant |
| opgezette de diamant richt Grootte | 55*65*25mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Diamant |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisgrootte | D35 C75 |