| Schuurmiddelen | Diamant |
|---|---|
| BASEBODY | Staal of roestvrij staal |
| diamantmaaswijdte | #350/600, #180/220, #150/1000, #350/1000 |
| Grootte | Kan worden aangepast |
| Band | Gegalvaniseerd |
| inpakken | Kartonnen doos |
|---|---|
| formaat | 75mm |
| Concentratie | 100 % |
| Kleur | groene |
| Schurend | diamant |
| Naam | diamant malende schijf |
|---|---|
| Grootte | 76.2*25.4*25.4*3 |
| vorm | Ronde |
| Schurend | Diamant |
| Hardheid | superhard |
| Productnaam | soldeer diamant malend wiel |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Gouden |
| Gruis | D20/25 |
| Gebruik | het malen |
| gegalvaniseerde cbn wielgrootte | 150*8*22.22*4.5mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | CBN |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | B301 |
| Pakket | Doos |
|---|---|
| Ruitengrootte | 500*50,8*304,8*10 mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant |
| Pakket | Doos |
|---|---|
| Ruitengrootte | 125*10*20*10 mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | grijs |
| Schuurmiddelen | CBN |
| Pakket | kartonnen doos |
|---|---|
| Ruitengrootte | 400*50,8*127*10 mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant |
| Pakket | Doos |
|---|---|
| Ruitengrootte | 100*30*31,75*12*6 mm |
| Concentratie | C100 |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant |
| Schroefstoffen | Diamant |
|---|---|
| Hardheid | Hoog |
| Gebruik | Vervaardiging |
| Kleur | Goud |
| Grit Size | D1000 |