| Vorm | Kopje |
|---|---|
| Gebruik | Vervaardiging |
| Bandagent | Hars |
| Levering | door Uitdrukkelijk |
| Pakket | Kartonnen doos |
| CBN wheel Size | 250*14*32*10mm |
|---|---|
| Grinding Wheel Shape | Flat-Shaped,Cup-Shaped,1A1,Dish, bowl etc |
| Abrasive | CBN |
| Bonding agent | Metal,Resin,Ceramic,Resin or Ceramic,A |
| Grit size | B80/100 |
| Cartenkleur | purper |
|---|---|
| Kleur | blauwe |
| formaat | 8 duim |
| Materiaal | Kubiek Boriumnitride |
| Binnengat | 32mm |
| Grootte | Kan worden aangepast |
|---|---|
| Vorm | Cirkelboogvorm |
| Schurend | Diamond& CBN |
| Agent plakkend | Hars |
| Gruis | 1000# |
| Pakket | Kartondoos |
|---|---|
| Wielgrootte | 100*32*13*3mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | diamant |
| Naam | Hars Diamond Grinding Wheel |
|---|---|
| wiellichaam | aluminium |
| Gebruik | Het malen |
| Type | Beker |
| Korrel | D91 |
| Grootte | D120 |
|---|---|
| Toepassing | Voor knipsel |
| Viscositeit | Zonodig |
| Hardheid | Zonodig |
| schurend | diamant |
| Pakket | Doos |
|---|---|
| Ruitengrootte | 100*30*31.75*6*6mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant |
| Pakket | Doos |
|---|---|
| Ruitengrootte | 100*3*31,75*3mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant |
| Pakket | Doos |
|---|---|
| Ruitengrootte | 125*12*31,75*10 mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant |