| Naam | Diamond Grinding Pins |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Doel | Scherp |
| Vorm | Conica |
| Gruis | Gruis 100 |
| het scherpende CBN malen wheelSize | 304.8*38.1*127 |
|---|---|
| CBN het Malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruis | D80/100 |
| Grootte | Kan worden aangepast |
|---|---|
| Agent plakkend | Metaal |
| Toepassing | CNC Machine |
| Gebruik | Het malen |
| naam | Hybride diamant malend wiel |
| Pakket | kartondoos |
|---|---|
| Wielgrootte | 100mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | diamant |
| Pakket | Doos |
|---|---|
| Ruitengrootte | 400*12*127*10 mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | grijs |
| Schuurmiddelen | CBN |
| Pakket | kartonnen doos |
|---|---|
| Ruitengrootte | 300*30*127*10*15 mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | CBN |
| Schuurmiddelen | Diamant |
|---|---|
| Bond | Hars |
| Toepassing | Vervaardiging |
| grootte | Op maat |
| Kleur | Grijs |
| Schroefstoffen | Diamant |
|---|---|
| Ruitengrootte | 125*30*31,75*12*3 mm |
| Verpakking | Speciaal vak "Export" |
| Abrasief materiaal | 1 klas |
| Kleur | Grijs |
| Pakket | Doos |
|---|---|
| Ruitengrootte | 175*12*50.8*4*2 mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant |
| Vorm | cirkel |
|---|---|
| Gebruik | Vervaardiging |
| Bandagent | Hars |
| Levering | door Uitdrukkelijk |
| Pakket | Kartonnen doos |