| Vorm | Zoals vereist |
|---|---|
| Maat | Zoals vereist |
| Schurend | Diamant |
| Bindmiddel | Hars |
| Hardheid | Zoals vereist |
| Kleur van de doos | Paars |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Maat | 101.6mm |
| Materiaal | Hars diamant |
| Binnengat | 12,7 mm |
| gegalvaniseerde cbn wielgrootte | 300*1.8*32*5mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Grit Size | D140/170 |
| cbn wielgrootte | 100*12.75*22.23*1mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| gruis | D100/120 |
| Grootte | 200*6.35*15.875*6.35 |
|---|---|
| Vorm | 1A1R |
| Wieldiameter | 200mm |
| Kleur | Zilver |
| Band | Gegalvaniseerd |
| Pakket | Kartondoos |
|---|---|
| Wielgrootte | 150*9.5*31.75*6*9.5mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant |
| Pakket | kartonnen doos |
|---|---|
| Ruitengrootte | 125*10*31,75*6 mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Naam | Gegalvaniseerd Diamond Grinding Wheel |
| wiellichaam | Staal |
| Vorm | 1A1 |
| Maat | 1A1 30*8*M8-1.25 D3035 |
| Bindmiddel | Verglaasd |
|---|---|
| Vulling | gemakkelijk te bekleden |
| Pakket | Karton doos |
| Vorm van het slijpwiel | Bekervormig |
| Basislichaam | Roestvrij staal |
| Kleur | Zilver, bruin. |
|---|---|
| Diameter | 200 mm |
| Binnengat | 31.75mm |
| Grit | D107 |
| Abrasief materiaal | Diamant |