| Bond | Gegalvaniseerd |
|---|---|
| Toepassing | Het malen |
| Materiaal | Diamant |
| wiellichaam | Staal |
| Grit | D40/45 |
| Vorm | Heterotype |
|---|---|
| Naam | Gegalvaniseerd Diamond Grinding Head |
| Grootte | 61.1*75*M25 |
| Toepassing | Het malen |
| Materiaal | Diamant |
| Band | Gegalvaniseerd |
|---|---|
| Naam | Gegalvaniseerd Diamond Honing Bar |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Diamant |
| Gruis | D60/70 |
| Grit | D80/100 |
|---|---|
| Toepassing | Het malen |
| Materiaal | Diamant |
| Kleur | Zilver |
| Bond | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Package | Carton Box |
|---|---|
| Ruitengrootte | 150*27*40*20*3 mm |
| Concentration | 100% |
| Colour | Gray |
| Abrasives | diamond |
| Verpakking | karton |
|---|---|
| Binding | Hars |
| Applicatie | Slijpen |
| Schuurmiddelen | Diamant |
| Kleur | Grijs |
| Vorm | Malend wiel |
|---|---|
| Gruis | D60/70 |
| Toepassing | Het malen en het oppoetsen |
| Grootte | 200*1.0*31.75*10 |
| Band | Gegalvaniseerd |
| Naam | Geelektroplateerde diamantenfiles |
|---|---|
| Grit | D200/230, D270/325, D325/400 |
| Toepassing | Het malen |
| Bond | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Materiaal | Diamant |
| Diameter | 150 mm |
|---|---|
| Dikte | 26 mm |
| Binnengat | 31.75mm |
| Breedte van het slijpmiddel | 6 mm |
| Schurende hoogte | 6 mm |
| Dikte | 8 mm |
|---|---|
| Sollicitatie | voor het slijpen van lederen messen |
| Basislichaam | staal |
| Gruisgrootte | D600 |
| Land van herkomst | CHINA |