| Pakket | Karton doos |
|---|---|
| Wielmaat | 200*5*60*8*4mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | diamant en cbn |
| Materiaal | Diamant |
|---|---|
| Corrosieweerstand | Hoog |
| Levensduur | Lang |
| Hardheid | Aangepast |
| Het malen Capaciteit | Hoog |
| Diameter | 125 mm |
|---|---|
| Dikte | 10 mm |
| Binnengat | 20 mm |
| Gruisgrootte | D126 |
| Land van herkomst | China |
| Vorm | 1A1 |
|---|---|
| Diameter | 40 mm |
| Materiaal | Staal |
| Gebruik | Slijpen |
| Schurend | diamant |
| Cartenkleur | purper |
|---|---|
| Kleur | Black |
| Maat | 250mm |
| Materiaal | diamant |
| Binnengat | 25.4mm |
| Cartenkleur | purper |
|---|---|
| Functie | Dossier omhoog het werkstuk |
| Maat | Op maat |
| Materiaal | diamant |
| Binnengat | Aangepast volgens uw vereisten |
| Naam | diamant malende schijf |
|---|---|
| Grootte | Kan worden aangepast |
| Schurend | Diamond& CBN |
| Gebruik | Het scherpen |
| Type | 1A1 |
| de gesinterde Grootte van het profielwiel | 120*12*25*6*1.6mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | diamant |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | D35/40 |
| gegalvaniseerde cbn wielgrootte | 203*12.7*19.05mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| schurend | diamant |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | B100 120 |
| Kleur van de doos | Geel |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Maat | 300MM |
| Materiaal | CBN |
| Binnengat | 21 mm |