| Cartenkleur | Purper |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Grootte | 500mm |
| Materiaal | Diamant |
| Binnengat | 60mm |
| Pakket | kartondoos |
|---|---|
| Wielgrootte | 200*25.4*177.8*6*6mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | diamant |
| Pakket | Doos |
|---|---|
| Ruitengrootte | 125*10*31,75*8 mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant |
| gegalvaniseerde cbn wielgrootte | 254*22,7*165 mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Diamant |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | D852 D20/25 |
| Pakket | kartonnen doos |
|---|---|
| Ruitengrootte | 100*6*31.75*6*1*J70 D151 |
| Concentratie | C125 |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant |
| Pakket | Doos |
|---|---|
| Ruitengrootte | 150*20*32*10*6 mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant D100/120 |
| Pakket | kartondoos |
|---|---|
| Wielgrootte | 100*27*20*6*5mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | diamant |
| Maat | Aanpasbaar |
|---|---|
| Gebruik | polijsten/polijsten |
| Korrel | 35-2000 |
| Kleur | Meestal zilver |
| Productnaam | Parallelle diamantslijpschijf van aluminiumlegering |
| Pakket | kartondoos |
|---|---|
| Wielgrootte | 175*45*78*6*2mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | diamant |
| Packing | Carton Box |
|---|---|
| Size | 125*3*32*3mm |
| Concentration | 100% |
| Colour | Green |
| Abrasive | Diamond |