| Verpakking | kartondoos |
|---|---|
| Grootte | 125*18.5*32*5*7mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Groen |
| Schurend | Diamant |
| gegalvaniseerde cbn wielgrootte | 647.7*75*200 mm |
|---|---|
| Vorm van het slijpwiel | Flat-Shaped, Bekervormig, Schotel, kom enz. |
| Schroefstoffen | Diamant |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | D20/25 |
| Carten colourr | purper |
|---|---|
| Maat | Allerlei hen |
| Materiaal | diamant |
| Binnengat | Aanpassing |
| Gruis | Volgens uw vereisten |
| Type | schurende schijf |
|---|---|
| Vorm | Bekervormig |
| kleur | Brown |
| Naam van het product | Het wiel van de diamanthars |
| Gruis | 175 |
| Verpakking | Kartondoos |
|---|---|
| Grootte | 150mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | groen |
| Schurend | Diamant |
| Materiaal | Diamant |
|---|---|
| Corrosiebestendigheid | Hoog |
| Levensduur | Lang |
| Hardheid | Op maat |
| Het malen Capaciteit | Hoog |
| Cartenkleur | purper |
|---|---|
| Functie | Dossier omhoog het werkstuk |
| Maat | Aangepast volgens uw vereisten en tekeningen |
| Materiaal | diamant |
| Binnengat | Aangepast volgens uw vereisten |
| Diameter van | 75mm |
|---|---|
| Gat | 10mm |
| Materiaal | diamant |
| Dikte | 5MM |
| Gruis | D251 |
| Verpakking | Kartonnen doos |
|---|---|
| Maat | 100 mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | groente |
| Schurend | Diamant |
| Packing | Carton Box |
|---|---|
| Size | 125*3*32*3mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Groen |
| Abrasive | Diamond |