| Diameter | 150 mm |
|---|---|
| Dikte | 20 mm |
| Binnengat | 25,4 mm |
| Schurend | Diamant |
| Land van herkomst | CHINA |
| Diameter | 355 mm |
|---|---|
| Dikte | Aanpasbaar |
| Basislichaam | Staal |
| Gruisgrootte | D20/25 |
| Land van herkomst | China |
| gegalvaniseerde cbn wielgrootte | 130*0.7*22.23mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisgrootte | D140/170 |
| gegalvaniseerde cbn wielgrootte | 150*8*22.22*4.5mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | CBN |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | D20/25 |
| Pakket | Kartondoos |
|---|---|
| Wielgrootte | 100*35*31.75*3*10mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | grijs |
| Schuurmiddelen | CBN |
| Hardheid | Op maat |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoog |
| Levensduur | Lang |
| Grit | D30/35 |
| Materiaal | Diamant |
| HS-code | 6804211000 |
|---|---|
| Vorm | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen |
| grootte | 246.89*13.97*32*12mm |
| Grit Size | 45/50 |
| Toepassing | Scherpen |
| Kleur | Zilver, bruin. |
|---|---|
| Diameter | 100 mm |
| Binnengat | 31.75mm |
| Grit | D64 |
| Abrasief materiaal | Diamant |
| Diameter | 150 mm |
|---|---|
| Dikte | 10 mm, 14 mm |
| Binnengat | 25,4 mm |
| Schurend | Diamant |
| Land van herkomst | CHINA |
| Vorm | Zoals vereist |
|---|---|
| Maat | Zoals vereist |
| Schurend | Diamant |
| Bindmiddel | Hars |
| Hardheid | Zoals vereist |