| Kleur | Zilver, bruin. |
|---|---|
| Diameter | 125 mm |
| Binnengat | 31.75mm |
| Grit | D91 |
| Abrasief materiaal | Diamant |
| Kleur | Zilver, bruin. |
|---|---|
| Diameter | 125 mm |
| Binnengat | 32 mm |
| Grit | D91 |
| Abrasief materiaal | Diamant |
| Diameter | 125 mm |
|---|---|
| Dikte | 25 mm |
| Binnengat | 31.75mm |
| Breedte van het slijpmiddel | 6 mm |
| Schurende hoogte | 12 mm |
| Kartonkleur | Purper |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Grootte | 254mm |
| Materiaal | Diamant |
| Binnengat | 21mm |
| Product | Harsband Diamond Grinding Wheel |
|---|---|
| Materiaal | Bakeliet |
| Kleur | Zwart |
| Diameter | 200mm |
| obligatie | Hars |
| metaalcbn wielgrootte | 351*1.5*35*5mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | gegalvaniseerd cbn in entrepot |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Grit Size | B100/120 |
| Pakket | kartondoos |
|---|---|
| Wielgrootte | 150*1.0*31.75*10mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | diamant |
| Pakket | kartondoos |
|---|---|
| Wielgrootte | 200*1.0*19.05*10mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | diamant |
| gegalvaniseerde cbn wielgrootte | 150*5*22.22*8*3.75mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| schurend | CBN |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | B251 |
| Pakket | Kartondoos |
|---|---|
| Wielgrootte | 200*15*31.7*6mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant |