| Package | Carton Box |
|---|---|
| Ruitengrootte | 150*6*31,75*6 mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant |
| Package | Carton Box |
|---|---|
| wheel Size | 100*6*32*4mm |
| Concentration | 100% |
| Colour | Gray |
| Abrasives | diamond |
| Materiaal | Diamant |
|---|---|
| grootte | 59.44*187.4*19.05 |
| Vorm | Recht. |
| Kleur | Grijs |
| Naam | Gegalvaniseerd Diamond Drill Bit |
| Pakket | Doos |
|---|---|
| Ruitengrootte | 150*12*31,75*10 mm |
| Concentratie | C100 |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant |
| Naam | met een vermogen van niet meer dan 10 W |
|---|---|
| Schroefstoffen | Diamant |
| Hardheid | Hoog |
| Gebruik | Vervaardiging |
| Kleur | Goud |
| Basismateriaal | Stell |
|---|---|
| Schroefstoffen | Diamant |
| Naam | Gegalvaniseerd Diamond Grinding Wheel |
| Grit | D40/45 |
| Vorm | ronde met groef |
| Diameter | 150 mm |
|---|---|
| Dikte | 14 mm |
| Binnengat | 25,4 mm |
| Schurend | Diamant |
| Land van herkomst | CHINA |
| Pakket | kartondoos |
|---|---|
| Wielgrootte | 90*38*10*6*10mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | diamant |
| Pakket | Kartondoos |
|---|---|
| Wielgrootte | 100*9.5*31.75*6*9.5mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant |
| Binnengat | 31.75 |
|---|---|
| Diameter | 150 mm |
| Kleur | Grijs |
| Dikte | 13 mm |
| grootte | Op maat |