| Verpakking | Standaard geëxporteerde kartonnen verpakking |
|---|---|
| Materiaal | Diamant, Steel Basebody |
| Grootte | 100.6*34.8*20.12*3mm |
| Toepassing | Slijpen en slijpen |
| Grit Size | D220 |
| Vorm | cirkel |
|---|---|
| Gebruik | Vervaardiging |
| Bandagent | Hars |
| Levering | door Uitdrukkelijk |
| Pakket | Kartonnen doos |
| Vorm | Type schijf |
|---|---|
| Gebruik | Vervaardiging |
| Bandagent | Hars |
| Levering | door Uitdrukkelijk |
| Pakket | Kartonnen doos |
| Vorm | Schijftype |
|---|---|
| Gebruik | Slijpen |
| Bandagent | Hars |
| Levering | Door uitdrukkelijke |
| Pakket | Karton doos |
| Pakket | Kartonnen doos |
|---|---|
| Wielmaat | 125 150 175 mm enz |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | grijs |
| Schuurmiddelen | diamant |
| naam | Diamant Malend Hoofd |
|---|---|
| kleur | Brown |
| Doel | scherp |
| Vorm | Conica |
| Verpakking Details | karton |
| naam | Diamant Malend Hoofd |
|---|---|
| kleur | Brown |
| Doel | scherp |
| Giti | D100,120,150,180 |
| Verpakking Details | Dozen |
| Type | ZAAGblad |
|---|---|
| Bladmateriaal | Gesoldeerd |
| Toepassing | ceramisch, glas, voor scherp marmer, |
| Naam | Solderend Diamantwiel |
| certification | ISO9001:2015&ISOCE16949 |
| naam | CBN diamantwiel |
|---|---|
| Grootte | 60mm |
| Schurend | CBN |
| Hardheid | Hoog |
| Gebruik | Het malen |
| Productnaam | Harsband Diamond Grinding Wheels |
|---|---|
| Lichaamsmateriaal | Aluminium |
| Band | Hars |
| Gruis | D91 |
| Gebruik | Het malen |