| Maat | Kan worden aangepast |
|---|---|
| Lichaam | CR12MOV |
| Applicatie | tunstoncarbide |
| Hardheid | 60hrc |
| diamantkorrelnummer | 107 |
| Diameter | 76 mm |
|---|---|
| Dikte | 10 mm |
| Basislichaam | Staal |
| Gruisgrootte | D35/40 |
| Land van herkomst | China |
| Schurend | Diamant |
|---|---|
| Vorm | ronde |
| Hardheid | Norm |
| Toepassing | Malende legering |
| Gebruik | het malen |
| Grootte | 203*18.4*38.1*19*3 |
|---|---|
| Vorm | Vlakke ronde |
| Schurend | Diamant |
| Agent plakkend | Metaal |
| Hardheid | Norm |
| Grootte | Aangepast |
|---|---|
| Viscositeit | Goed |
| Gebruik | het malen |
| Gruis | D80 |
| Verpakking | in kartons |
| Grootte | Ø15.2*35T*8°V*6Y*75Lt |
|---|---|
| Vorm | Vlakke ronde |
| Schurend | Diamant |
| Agent plakkend | Metaal |
| Viscositeit | Norm |
| grootte | Kan aangepast worden |
|---|---|
| Vorm | Circulaire boogvorm |
| Agent plakkend | Hars |
| Grit | 1000# |
| Gebruik | Vervaardiging |
| Productnaam | Harsband Diamond Grinding Wheels |
|---|---|
| Gebruik | Het malen |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Aluminium |
| Type | 4A2 |
| Product | het malende wiel van de harsdiamant |
|---|---|
| Materiaal | bakeliet |
| Kleur | Zwart |
| Diameter | 200 |
| Band | Hars |
| Pakket | kartondoos |
|---|---|
| Wielgrootte | 100mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | diamant |