| Pakket | kartonnen doos |
|---|---|
| Wielmaat | 125*25*37.75*6*12mm |
| Concentratie | 125% |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant |
| Naam | Diamant Malend Wiel |
|---|---|
| Grootte | 76.2*25.4*25.4*3 |
| vorm | Ronde |
| Schurend | Diamant |
| Hardheid | superhard |
| Type | Schurende Schijf |
|---|---|
| Vorm | Bekervormig |
| Kleur | Bruin |
| Productnaam | Het wiel van de diamanthars |
| Gruis | 175 |
| Pakket | kartonnen doos |
|---|---|
| Ruitengrootte | 125*10*31,75*10 mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant |
| Kleur | Goud |
|---|---|
| Toepassing | slijpen van banden voor auto's |
| HS-code | 6804211000 |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Voordeel | Hoge Efficiënt |
| grootte | 145*4,8*16*6 mm |
|---|---|
| Vorm van het slijpwiel | 1F1 |
| Schroefstoffen | Koelboronnitride |
| Grit Size | B80/100 |
| Bond | gegalvaniseerde band |
| Naam | Diamant zaagblad |
|---|---|
| grootte | 250 mm |
| Schroefstoffen | Diamant |
| Hardheid | hoog |
| Gebruik | Vervaardiging |
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Diameter | 150 mm |
| Dikte | 13 mm |
| Binnengat | 32 mm |
| Breedte van het slijpmiddel | 10 mm |
| Verpakking | Kartonnen doos |
|---|---|
| Ruitengrootte | 450*25,4*304,8*10 mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant |
| Maat | 5 6 8 12 inch enz |
|---|---|
| Verpakking | Standaard geëxporteerde kartonnen verpakking |
| Basislichaam | Staal |
| Profiel | 10/30, 9/29, 7/47 enz. |
| Materiaal | Kubische boornitride, staalbasis |