| Pakket | kartondoos |
|---|---|
| Wielgrootte | 100mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | diamant |
| gegalvaniseerde cbn wielgrootte | 146*5*22.23*8*4.75mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| schurend | CBN |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | B251 |
| Pakket | Kartondoos |
|---|---|
| Wielgrootte | 125*7*31.75*7 mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant |
| Pakket | Doos |
|---|---|
| Ruitengrootte | 200*8*32*6*1,3 mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | grijs |
| Schuurmiddelen | CBN |
| Pakket | Doos |
|---|---|
| Ruitengrootte | 200*8*32*6*1,6 mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | grijs |
| Schuurmiddelen | CBN |
| Dikte | 4.5 mm |
|---|---|
| Materiaal van het lichaam | Hars |
| Grootte | aangepast |
| Toepassing | Vervaardiging |
| Kleur | Bruin |
| grootte | 38*30*5 |
|---|---|
| Materiaal | Diamant |
| Grit | 325/400 |
| Type wiel | vlak wiel |
| Wieldikte | 30 mm |
| Pakket | Doos |
|---|---|
| Ruitengrootte | 100*10*31,75*6*4 mm |
| Concentratie | C100 |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant |
| opgezette de diamant richt Grootte | 175*25*20*8*2 mm |
|---|---|
| Vorm van het slijpwiel | Platte, bekervormige, 1A1, schotel, kom, enz. |
| Schroefstoffen | Diamant |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Grit Size | D151 C125 |
| Pakket | Doos |
|---|---|
| Ruitengrootte | 100*10*31,75*6 |
| Concentratie | C125 |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant |