| Pakket | Doos |
|---|---|
| Ruitengrootte | 150*12*31,75*10 |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant |
| Badenmateriaal | Stell |
|---|---|
| Technologie | Vacuümlassen |
| Schroefstoffen | Diamant |
| Diameter | 38 mm |
| Dikte | 53 mm |
| Cartenkleur | Geel |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| formaat | 127mm |
| Materiaal | diamant |
| Binnengat | 20 mm |
| Grootte | requiered |
|---|---|
| vorm | 1A1R |
| Schurend | Diamant |
| Agent plakkend | Gegalvaniseerd |
| Gruis | D40/45 |
| Pakket | Kartondoos |
|---|---|
| wielgrootte | 250*76.2*12*10mm |
| Concentratie | 100% |
| kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant |
| Pakket | kartondoos |
|---|---|
| Wielgrootte | 100*35*31.75*3*10mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | CBN |
| cbn wielgrootte | 100*12.75*22.23*1mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| gruis | B100/150 |
| Pakket | Kartondoos |
|---|---|
| Wielgrootte | 100*8*31.75*7 mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant |
| Verpakking | Doos |
|---|---|
| grootte | 125*12*31,75*6*2 mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Groen |
| Schroefstoffen | CBN |
| Materiaal | CBN, Diamant, Diamant + Metaal, Aluminiumoxide, Diamond/CBN + Metaal |
|---|---|
| naam | De Diamant Malend Wiel van de harsband voor CNC die Scherpe Hulpmiddelen machinaal bewerken |
| Gruis | 180#-320# (D91-D46), 60/70~W3.5, 30, 40#~600#/customizable, 40#~600#/Aangepast |
| Gebruik | scherpen, het oppoetsen die, het malen, groeven, |
| Verpakking Details | Purpere kleuren vierkante doos |