| Voordeel | Snelle Scherpe duurzaam gesneden Snelheid, snel, Hoog rendement, snel knipsel |
|---|---|
| Productnaam | het 150mm Gegalvaniseerde Blad van de Diamant Marmeren Scherpe Zaag, het Blad van de Diamantzaag, JD |
| Pakket | Document Vakje, Binnenvakje + Buitenkarton, Kartonvakje, Kleurenvak |
| Gruis | 60#80#100#300#800#2000#, 40/45#, #40 - #120, 120# |
| Verpakking Details | Bruin klein karton |
| Schurend | Diamant |
|---|---|
| Viscositeit | Norm |
| Grootte | 125*1.0*32*0.6 |
| Gebruik | Het snijden |
| Hardheid | Superharddiamant |
| lintzaag die CBN het malen wielgrootte scherpen | 150*10*31.75*R4.9 |
|---|---|
| CBN het Malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | D325/400 |
| Grootte | 100 12 19 4 |
|---|---|
| Vorm | Aangepast |
| Schurend | diamant |
| Agent plakkend | Gegalvaniseerd |
| Toepassing | Het malen |
| Bond | Hars |
|---|---|
| Dikte | 1.0 |
| Toepassing | scherpe vezel |
| Materiaal van het lichaam | Aluminium |
| Binnengat | 15.88 |
| Productnaam | Gegalvaniseerd Diamond Grinding Wheel |
|---|---|
| Specificatie | 1A1 |
| Binding | Geëlektropleerd |
| Schurend | Diamant |
| wiellichaam | Staal |
| inpakken | Kartonnen doos |
|---|---|
| formaat | 150 mm |
| Concentratie | 100 % |
| Kleur | groene |
| Schurend | diamant |
| Grootte | Kan worden aangepast |
|---|---|
| Gebruik | Het oppoetsen |
| Materiaal | Diamond/CBN |
| Gruis | 100/120 |
| Diameter | 200mm |
| gegalvaniseerde cbn wielgrootte | 230*1.3*32 mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisgrootte | B80/100 |
| Productnaam | Gegalvaniseerd diamant malend wiel |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Type | Het snijden |
| Materiaal | Staal |
| Gruis | D325 |