| CBN bekerwiel Grootte | 100*30*20*5 mm R1 |
|---|---|
| Vorm van het slijpwiel | Platte, bekervormige, 1A1, schotel, kom, enz. |
| Schroefstoffen | Diamant |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Grit Size | B151 B181 B213 etc |
| Diameter | 2,5 mm |
|---|---|
| LengteLL | 30 mm |
| Basislichaam | Staal |
| Gruisgrootte | D1200 |
| Land van herkomst | China |
| Productnaam | Harsband Diamond Grinding Wheels |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Agent plakkend | Hars |
| Vorm | PDX |
| Materiaal | Aluminium |
| Hardheid | Hoog |
|---|---|
| Gebruik | Slijpen |
| Matrix | staal of op uw verzoek |
| Schurend | Diamant |
| Gruisgrootte | D151 |
| gegalvaniseerde cbn wielgrootte | 351*1.5*35*5mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | gegalvaniseerd cbn in entrepot |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Grit Size | B100/120 |
| de lintzaag die CBN het malen scherpen wheelSize | 127*22.23*12.7 WM7/34 |
|---|---|
| CBN het Malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | B151 |
| lintzaag slijpen CBN slijpschijf Maat | WM10/30 150*22.23*20mm |
|---|---|
| CBN het Malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | B151 |
| lintzaag slijpen CBN slijpschijf Maat | WM7/39.5 150*22.23*20mm |
|---|---|
| CBN het Malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schuurmiddelen voor wielen | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Grutten | B151 |
| lintzaag slijpen CBN slijpschijf Maat | WM7/39.5 127*22.23*12.7mm |
|---|---|
| CBN het Malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schuurmiddelen voor wielen | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Grutten | B151 |
| lintzaag slijpen CBN slijpschijf Maat | woodmizer 127*22.23*12.7mm |
|---|---|
| CBN het Malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schuurmiddelen voor wielen | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | B151 |