| Viscositeit | Juist |
|---|---|
| Hardheid | Zonodig |
| vorm | 4A2 |
| Appliacation | Scherp |
| Verpakking Details | Kartons |
| Diameter | 150 mm |
|---|---|
| Dikte | 13 mm |
| Binnengat | 31.75mm |
| Breedte van het slijpmiddel | 8 mm |
| Sollicitatie | Hard en bros materiaalverwerking |
| Diameter | 300 mm |
|---|---|
| Dikte | 25,4 mm |
| Basislichaam | Staal |
| Gruisgrootte | B200/230 |
| Land van herkomst | China |
| Dikte | 1.55mm |
|---|---|
| Diameter | 127 mm |
| Basislichaam | Staal |
| Gruisgrootte | D151 |
| Land van herkomst | China |
| Pakket | Doos |
|---|---|
| Ruitengrootte | 100*12*20*3*10 mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | grijs |
| Schuurmiddelen | CBN |
| Verpakking | Standaard geëxporteerde kartonnen verpakking |
|---|---|
| Toepassing | Scherpen |
| Grit Size | B100/120 |
| Basislichaam | staal |
| grootte | 124.46*20.07*19.05mm |
| Cartenkleur | purper |
|---|---|
| Kleur | Black |
| formaat | 8 duim |
| Materiaal | Kubiek Boriumnitride |
| Binnengat | 12.7mm |
| grootte | Kan aangepast worden |
|---|---|
| Vorm | cirkel |
| Schroefstoffen | CBN |
| Agent plakkend | Hars |
| Grit | 1000# |
| Dikte | 3 mm |
|---|---|
| Kante-type | Op maat |
| Materiaal | CBN |
| Obligatietype | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Grit | B80/100 |
| Verpakking Details | kartonnen doos |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | JC |