| de lintzaag die CBN het malen scherpen wheelSize | woodmizer 127*19.05*12.7mm |
|---|---|
| CBN het Malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Wielschuurmiddelen | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | B151 |
| de lintzaag die CBN het malen scherpen wheelSize | bacho 127*22*14mm |
|---|---|
| CBN het Malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Wielschuurmiddelen | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | B151 |
| de lintzaag die CBN het malen scherpen wheelSize | woodmizer 127*19.05*12.7mm |
|---|---|
| CBN het Malen Wielvorm | Platte, bekervormige, 1A1, schotel, kom, enz. |
| Wielschuurmiddelen | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | B151 |
| band saw sharpening CBN grinding wheelSize | 4 5 6 8 10 inch etc |
|---|---|
| CBN Grinding Wheel Shape | Flat-Shaped,Cup-Shaped,1A1,Dish, bowl etc |
| Abrasive | Cubic Boron Nitride |
| Bonding agent | Metal,Resin,Ceramic,Resin or Ceramic,A |
| Grit mesh | B151 B181 B213 etc |
| Schroefstoffen | CBN |
|---|---|
| Ruitengrootte | 60*93*20 mm |
| verpakking | Speciaal vak "Export" |
| Abrasief materiaal | 1 klas |
| functies | Hoge snijdoeltreffendheid, goede zelfscherping, lange levensduur |
| gegalvaniseerde cbn wielgrootte | 125*3.2*11.1*3*7.5mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisgrootte | B251 |
| grootte | 152.4*8*12*35*5mm |
|---|---|
| Vorm | cirkel |
| Schroefstoffen | CBN |
| Agent plakkend | Hars |
| Grit | 4000# |
| cbn het malen wielgrootte | 152*25.4.*32mm |
|---|---|
| CBN Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisgrootte | B151 |
| cbn het malen wielgrootte | 125*6.35*20mm |
|---|---|
| CBN Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisgrootte | B151 |
| Materiaal | CBN |
|---|---|
| Toepassing | Snijden |
| Diameter | 250 mm |
| HS-code | 6804221000 |
| Binnengat | 42 mm |