| Diameter | 300 mm |
|---|---|
| Dikte | 8 mm |
| Basislichaam | staal |
| Gruisgrootte | D40/45 |
| Land van herkomst | CHINA |
| Diameter | 150 mm |
|---|---|
| Dikte | 5.68mm |
| Basislichaam | staal |
| Gruisgrootte | D126 |
| Land van herkomst | CHINA |
| Naam | Diamantwiel |
|---|---|
| Kleur | amber |
| Toepassing | Scherp |
| vorm | Ronde |
| Verpakking Details | Kartons |
| gegalvaniseerde cbn wielgrootte | 250*1.8*32*5mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Grit Size | D140/170 |
| gegalvaniseerde cbn wielgrootte | 210*0.8*20*2mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Grit Size | D50/60 |
| hars cbn wiel Grootte | 150*1,0*31,75*10 mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | CBN |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Grit Size | elk gaas dat je nodig hebt |
| Pakket | Doos |
|---|---|
| Ruitengrootte | 125*12*32*4*2 mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant |
| Pakket | Doos |
|---|---|
| Ruitengrootte | 125*18*32*2,5*2,5*6mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant |
| Kleur | Zilver, bruin. |
|---|---|
| Diameter | 125 mm |
| Binnengat | 32 mm |
| Grit | D151/D64 |
| Abrasief materiaal | Diamant |
| Diameter | 150 mm |
|---|---|
| Dikte | 13 mm |
| Binnengat | 31.75mm |
| Breedte van het slijpmiddel | 8 mm |
| Sollicitatie | Hard en bros materiaalverwerking |