| Vorm | 1F1 |
|---|---|
| Verpakking | Verpakking |
| Kante-type | Op maat |
| Dikte | 4.5 mm |
| Obligatietype | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Land van herkomst | China |
|---|---|
| Pakket | Kleurdoos |
| Basislichaam | staal |
| grootte | 177.8*6.35*31.75*6.35mm |
| Grit Size | 45/50 |
| Dikte | 15.88mm |
|---|---|
| Basislichaam | Hars- en metaalbinding |
| Gruisgrootte | D91 |
| Pakket | Exportverpakkingen |
| Profiel | Hoge nauwkeurige slijpen |
| Dikte | 22.23mm |
|---|---|
| Applicatie | Slijpen van lintzaagbladen |
| Basislichaam | Staal |
| Gruisgrootte | B151, B181, B213 |
| Land van herkomst | China |
| Applicatie | Slijpen van lintzaagbladen |
|---|---|
| Basislichaam | Staal |
| Gruisgrootte | B151, B181, B213 |
| Land van herkomst | China |
| Pakket | Eén in een doos. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
|---|---|
| Lichaamsmateriaal | staal |
| Grootte | 5 duim |
| Dikte | 6.35mm |
| Band | Gegalvaniseerd |
| vorm | oblateness |
|---|---|
| Grootte | 127.1*13*30 |
| Schurend | CBN |
| Hardheid | legeringsmaterialen |
| Viscositeit | 100% |
| Pakket | Kartondoos |
|---|---|
| Wielgrootte | 100*12.7*40*3mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | grijs |
| Schuurmiddelen | CBN |
| cbn wielgrootte | 78 80 125 mm enz |
|---|---|
| Vorm van het slijpwiel | Platte, bekervormige, 1A1, schotel, kom, enz. |
| Schurend | CBN |
| Bindmiddel | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisgrootte | B100/120 |
| Pakket | Kartonnen doos |
|---|---|
| Wielmaat | 250*30*12*5mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | grijs |
| Schuurmiddelen | CBN |