| Dikte | 22.23mm |
|---|---|
| Sollicitatie | Slijpen van lintzaagbladen |
| Basislichaam | staal |
| Gruisgrootte | B151, B181, B213 |
| Land van herkomst | CHINA |
| BASEBODY | Staal |
|---|---|
| Schurend | CBN |
| STANDAARD | 14F1 |
| CBN kleur | Zwarte bruin |
| Gruisgrootte | B151 |
| Een basisspeler. | Staal |
|---|---|
| Schurend | CBN |
| Korrel | B151 |
| Tekening | als u vereist |
| Tolerantie | schitterend |
| Kleur | bruin |
|---|---|
| Diameter | 180 mm |
| Binnengat | 31.75mm |
| Korrel | B400 |
| Type obligatie | Geëlektropleerd |
| De diameter van het gat | 31.75 22.23 enz. |
|---|---|
| Materiaal | CBN |
| Diameter | 122*31.2*32mm R5, Alle maten zijn beschikbaar |
| Kante-type | Op maat |
| Proces | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Vorm | 14A3 |
|---|---|
| Maat | 100 mm |
| Bindmiddel | Hars |
| Hardheid | Zoals vereist |
| Abarasivemateriaal | CBN |
| BASEBODY | Aluminium |
|---|---|
| Schuurmiddelen | CBN |
| Toepassing | het stevige carbide malen |
| Specificatie | Maak volgens u-tekeningsgrootte |
| Grootte | 350*127*30*10 |
| Dooskleur | purper |
|---|---|
| Kleur | Black |
| formaat | 8 duim |
| Materiaal | Kubiek Boriumnitride |
| Binnengat | 12.7mm |
| cbn wielgrootte | 125*6*11.13*6mm R4 |
|---|---|
| Vorm van het slijpwiel | Platte, bekervormige, 1A1, schotel, kom, enz. |
| Schroefstoffen | CBN |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Grit Size | B60/80 |
| Basislichaam | staal |
|---|---|
| Profiel | 10/30, 9/29, 7/47 enz. |
| Pakket | Kleurdoos |
| Land van herkomst | Chinees |
| Verpakking | Standaard geëxporteerde kartonnen verpakking |