| opgezette de diamant richt Grootte | 125*25*31,75*13*5 mm |
|---|---|
| Vorm van het slijpwiel | Platte, bekervormige, 1A1, schotel, kom, enz. |
| Schroefstoffen | Diamant |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Grit Size | D91 C125 |
| opgezette de diamant richt Grootte | 55*65*25mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Diamant |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisgrootte | D91 C75 |
| De Grootte van het molenblok | 10*23.2*16*38mm |
|---|---|
| CBN het Malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruis | D601 |
| de lintzaag die CBN het malen scherpen wheelSize | 127*22.23*12.7 WM9/29 |
|---|---|
| CBN het Malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | B151 |
| Grit Size | 170/200 |
|---|---|
| HS-code | 6804211000 |
| Land van herkomst | China |
| grootte | 95*90*25,4 mm |
| Toepassing | Scherpen |
| Vorm | ronde |
|---|---|
| Grootte | 100*2990 |
| Hardheid | Norm |
| Toepassing | Pools |
| Gruis | #600 |
| houtbewerkingshulpmiddelen | HSS-boorbeetjes |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, Schotel, kom enz. |
| Schurend | diamant |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Hoofduiteinde | Brad Point met Twee Snijdende Aansporingen |
| opgezette de diamant richt Grootte | 6 × 70 × 3 × 8 mm |
|---|---|
| Vorm van het slijpwiel | Platte, bekervormige, 1A1, schotel, kom, enz. |
| Schroefstoffen | Diamant |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Grit Size | B126 C125 |
| cbn gemonteerde punten Grootte | 6.5*25*75*6.35mm |
|---|---|
| Vorm van het slijpwiel | Platte, bekervormige, 1A1, schotel, kom, enz. |
| Schroefstoffen | Diamant |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Grit Size | B60/70 |
| de Grootte van de schuurmiddelenborstel | schurende slijpende borstel |
|---|---|
| CBN het Malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | SIC 240# |