| Basislichaam | staal |
|---|---|
| Profiel | 10/30, 9/29, 7/47 enz. |
| Pakket | Kleurdoos |
| Land van herkomst | Chinees |
| Verpakking | Standaard geëxporteerde kartonnen verpakking |
| cbn wielgrootte | 95*90*25,4 mm |
|---|---|
| Vorm van het slijpwiel | Platte, bekervormige, 1A1, schotel, kom, enz. |
| Schroefstoffen | CBN |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Grit Size | B170/200 |
| Diameter | 75 mm |
|---|---|
| Dikte | 52 mm |
| Basislichaam | Aluminium |
| Gruisgrootte | B126 |
| Land van herkomst | China |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Afmeting | 6 inch. |
| Binnengat | 32 mm |
| Grit | B80/100 |
| Type obligatie | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Verpakking | Kartonnen doos |
|---|---|
| Ruitengrootte | 150*30*75*5*5mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant |
| Verpakking | Kartonnen doos |
|---|---|
| Ruitengrootte | 150*20*31.75*3*10mm |
| Concentratie | C125 |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant |
| Verpakking | Kartonnen doos |
|---|---|
| Ruitengrootte | 250*34*42*6*11mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant |
| Pakket | Doos |
|---|---|
| Ruitengrootte | 200*8*32*6*2 mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant |
| Materiaal van het lichaam | Aluminium |
|---|---|
| Grit | D126/D46 |
| Bond | Hars |
| Kleur | Grijs |
| Toepassing | Schroeven en snijden |
| Agent plakkend | Verglaasd |
|---|---|
| Vulling | gemakkelijk te bekleden |
| Verpakking | Kartonnen doos |
| Vorm van het slijpwiel | Bekervormig |
| Basislichaam | Roestvrij staal |