| Diameter | 90 mm |
|---|---|
| Dikte | 35 mm |
| Binnengat | 10 mm |
| Breedte van het slijpmiddel | 10 mm |
| Schurende hoogte | 3 mm |
| Grootte | Aangepast |
|---|---|
| vorm | Flat-Shaped |
| Viscositeit | Goed |
| Hardheid | Norm |
| Diameter | 126.9mm |
| Proces | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Grit | B80/100 |
| Dikte | 6.35mm |
| Diameter | 127 |
| Vorm | 1A1 |
| Specificatie | 125*9,6*32*4*2 mm |
|---|---|
| Toepassing | Karbidzaag geslepen |
| Pakket | Doos |
| Oorsprong | Henan, China |
| Grit Size | D64 |
| CBN wheel Size | 88*17*12.7mm |
|---|---|
| Grinding Wheel Shape | Flat-Shaped,Cup-Shaped,1A1,Dish, bowl etc |
| Abrasive | CBN |
| Bonding agent | Metal,Resin,Ceramic,Resin or Ceramic,A |
| Grit size | B120/140 |
| Band | Hars |
|---|---|
| Verpakking | KARTONdoos |
| kleur | Geel |
| Grootte | 800.720.700.660 |
| Dikte | 30-90 |
| Cartenkleur | purper |
|---|---|
| Kleur | Black |
| formaat | 550mm |
| Materiaal | Kubiek Boriumnitride |
| Gruis | B 60/70 |
| Cartenkleur | Purper |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Grootte | 6 duim |
| Materiaal | Kubiek Boriumnitride |
| Binnengat | 20mm |
| Dikte | 22.23mm |
|---|---|
| Sollicitatie | Het slijpen van een bandzaag |
| Basislichaam | staal |
| Gruisgrootte | B151 B181 |
| Land van herkomst | CHINA |
| Kleur van de doos | Paars |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Grit | B213 |
| Materiaal | Materiaal |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |