| Dikte | 53.8mm |
|---|---|
| Sollicitatie | Zaagtanden van voedingskwaliteit |
| Basislichaam | Staal |
| Gruisgrootte | B126 |
| Land van herkomst | China |
| cbn wielgrootte | 78 80 125 mm enz |
|---|---|
| Vorm van het slijpwiel | Platte, bekervormige, 1A1, schotel, kom, enz. |
| Schurend | CBN |
| Bindmiddel | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisgrootte | B100/120 |
| cbn wielgrootte | 78 80 125 mm enz |
|---|---|
| Vorm van het slijpwiel | Platte, bekervormige, 1A1, schotel, kom, enz. |
| Schurend | CBN |
| Bindmiddel | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisgrootte | B100/120 |
| cbn wielgrootte | 125,18*20,3*19,05mm |
|---|---|
| Vorm van het slijpwiel | Platte, bekervormige, 1A1, schotel, kom, enz. |
| Schurend | CBN |
| Bindmiddel | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisgrootte | B100/120 |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter | 100 mm |
| Binnengat | 12.7mm |
| Grit | B200/230, B60/70 |
| Type obligatie | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| de lintzaag die CBN het malen scherpen wheelSize | Houtverdelger 127*22,23*12,7 mm |
|---|---|
| CBN het Malen Wielvorm | Platte, bekervormige, 1A1, schotel, kom, enz. |
| Wielschuurmiddelen | Koelboronnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Bond | gegalvaniseerd in entrepot |
| CBN wheel Size | 152*4.11*31.75mm |
|---|---|
| Grinding Wheel Shape | Flat-Shaped,Cup-Shaped,1A1,Dish, bowl etc |
| Abrasive | CBN |
| Bonding agent | Metal,Resin,Ceramic,Resin or Ceramic,A |
| Grit size | B100/120 |
| CBN wheel Size | 152*17*31.75mm |
|---|---|
| Grinding Wheel Shape | Flat-Shaped,Cup-Shaped,1A1,Dish, bowl etc |
| Abrasive | CBN |
| Bonding agent | Metal,Resin,Ceramic,Resin or Ceramic,A |
| Grit size | B100/120 |
| Dikte | 6 mm |
|---|---|
| Sollicitatie | Slijpen van lintzaagbladen |
| Basislichaam | Staal |
| Gruisgrootte | B80/100 |
| Land van herkomst | China |
| Cartenkleur | purper |
|---|---|
| Kleur | Black |
| Maat | 8 duim |
| Materiaal | Kubiek Boriumnitride |
| Binnengat | 12.7mm |