| gegalvaniseerde cbn wielgrootte | 150*0.7*22.23mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisgrootte | D140/170 |
| Dikte | 53.8mm |
|---|---|
| Sollicitatie | Zaagtanden van voedingskwaliteit |
| Basislichaam | Staal |
| Gruisgrootte | B126 |
| Land van herkomst | China |
| De Grootte van het molenblok | 10*14*16*38 |
|---|---|
| CBN het Malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruis | D601 |
| Pakket | kartondoos |
|---|---|
| Wielgrootte | 100*35*31.75*3*10mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | CBN |
| vorm | Flat-Shaped |
|---|---|
| Schurend | Diamond& CBN |
| Viscositeit | Goed |
| Gebruik | Het scherpen |
| Gruis | 6000# |
| gegalvaniseerde cbn wielgrootte | 250*1.8*32*5mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Grit Size | D140/170 |
| Diameter | 30 mm |
|---|---|
| LengteLL | 122.5 mm |
| Basislichaam | Staal |
| Gruisgrootte | B126 |
| Land van herkomst | China |
| De Grootte van het molenblok | 10*23.2*16*38mm |
|---|---|
| CBN het Malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruis | D601 |
| gegalvaniseerde cbn wielgrootte | 300*1.8*32*5mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Grit Size | D140/170 |
| grootte | 145*4,8*16*6 mm |
|---|---|
| Vorm van het slijpwiel | 1F1 |
| Schroefstoffen | Koelboronnitride |
| Grit Size | B80/100 |
| Bond | gegalvaniseerde band |