| de lintzaag die CBN het malen scherpen wheelSize | 127*22.23*12.7mm |
|---|---|
| CBN het Malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisgrootte | B251 |
| houtbewerkingshulpmiddelen | de beetjes van de koolstof stell boor |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, Schotel, kom enz. |
| Schurend | diamant |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | D40/45 |
| Grit Size | B151 |
|---|---|
| Toepassing | houtbandzaag slijpen |
| Overdosis | 5,6,8? |
| Profiel | 10/30, 9/29, 7/39.4 |
| Beroepsleven | 5.000 meters |
| Cartenkleur | Geel |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Grootte | 254mm |
| Materiaal | Diamant |
| Binnengat | 20mm |
| cbn wielgrootte | 100*12.75*22.23*1mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| gruis | B100/150 |
| Hardheid | Op maat |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoog |
| Levensduur | Lang |
| Grit | D30/35 |
| Materiaal | Diamant |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter | 150 mm |
| Binnengat | 32 mm |
| Grit | B181 |
| Type obligatie | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Cartenkleur | purper |
|---|---|
| Kleur | Black |
| formaat | 5 duim |
| Materiaal | Kubiek Boriumnitride |
| Binnengat | 12.7mm |
| Schurend | CBN |
|---|---|
| Vulling | Geen behoefte |
| Functie | gegalvaniseerde cbn malende wielen |
| voordeel | Heeft het effect van het verminderen van gewicht |
| Voordeel | Het kan vervoerskosten ook drukken |
| Schuurmiddelen | Diamant |
|---|---|
| Bond | Hars |
| Toepassing | Vervaardiging |
| grootte | Op maat |
| Kleur | Grijs |