| Naam | Barazon geëlektropleerd wiel |
|---|---|
| CBN het Malen Wielvorm | Platte, bekervormige, 1A1, schotel, kom, enz. |
| Schurend | Koelboronnitride |
| Bindmiddel | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | B151 B181 B213 etc |
| Cartenkleur | geel |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Maat | 127mm |
| Materiaal | diamant |
| Binnengat | 12.7mm |
| Cartenkleur | Geel |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| formaat | 152mm |
| Materiaal | diamant |
| Binnengat | 12.7mm |
| Naam | Gegalvaniseerde CBN malende wielen |
|---|---|
| CBN het Malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Wielschuurmiddelen | Kubiek Boriumnitride |
| Bindmiddel | Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | B151 Gruis |
| Cartenkleur | purper |
|---|---|
| Kleur | Black |
| Maat | 250mm |
| Materiaal | diamant |
| Binnengat | 25.4mm |
| cbn wielgrootte | 152*19.05*32mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruis | B151 |
| Gegalvaniseerd CBN Malend Wiel | 100*0.8 |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruis | B60 B70 |
| gegalvaniseerde cbn wielgrootte | 125*4.2*11.1*4*7.5mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisgrootte | B251 |
| de lintzaag die CBN het malen scherpen wheelSize | 125*22,23*20 |
|---|---|
| CBN het Malen Wielvorm | Platte, bekervormige, 1A1, schotel, kom, enz. |
| Schroefstoffen | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Grit | B151 |
| Pakket | Doos |
|---|---|
| Ruitengrootte | 200*8*32*6*1,3 mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | grijs |
| Schuurmiddelen | CBN |