| naam | Hybride malend wiel 14A1 |
|---|---|
| Vorm | Platvormig |
| Schurend | Diamant |
| Agent plakkend | Hars |
| Kleur | Zilver |
| Schroefstoffen | CBN |
|---|---|
| Ruitengrootte | 60*93*20 mm |
| verpakking | Speciaal vak "Export" |
| Abrasief materiaal | 1 klas |
| functies | Hoge snijdoeltreffendheid, goede zelfscherping, lange levensduur |
| Dikte | 22.23mm |
|---|---|
| Applicatie | Slijpen van lintzaagbladen |
| Basislichaam | Staal |
| Gruisgrootte | B151, B181, B213 |
| Land van herkomst | China |
| Dikte | 22.23mm |
|---|---|
| Applicatie | Slijpen van lintzaagbladen |
| Basislichaam | Staal |
| Gruisgrootte | B151, B181, B213 |
| Land van herkomst | China |
| Applicatie | Slijpen van lintzaagbladen |
|---|---|
| Basislichaam | Staal |
| Gruisgrootte | B151, B181, B213 |
| Land van herkomst | China |
| Pakket | Eén in een doos. |
| Diameter | 100 mm |
|---|---|
| Dikte | 30 mm |
| Binnengat | 20 mm |
| Breedte van het slijpmiddel | 3 mm |
| Schurende hoogte | 10 mm |
| CBN wheel Size | 250*14*32*10mm |
|---|---|
| Grinding Wheel Shape | Flat-Shaped,Cup-Shaped,1A1,Dish, bowl etc |
| Abrasive | CBN |
| Bonding agent | Metal,Resin,Ceramic,Resin or Ceramic,A |
| Grit size | B80/100 |
| naam | CBN diamantwiel |
|---|---|
| Grootte | 60mm |
| Schurend | CBN |
| Hardheid | Hoog |
| Gebruik | Het malen |
| Naam | Barazon geëlektropleerd wiel |
|---|---|
| CBN het Malen Wielvorm | Platte, bekervormige, 1A1, schotel, kom, enz. |
| Schurend | Koelboronnitride |
| Bindmiddel | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | B151 B181 B213 etc |
| Dikte | 1.55mm |
|---|---|
| Diameter | 127 mm |
| Basislichaam | Staal |
| Gruisgrootte | D151 |
| Land van herkomst | China |