| Schurend | CBN |
|---|---|
| Vulling | Geen behoefte |
| Functie | gegalvaniseerde cbn malende wielen |
| voordeel | Heeft het effect van het verminderen van gewicht |
| Voordeel | Het kan vervoerskosten ook drukken |
| Kleur | Zilver, bruin. |
|---|---|
| Diameter | 125 mm |
| Binnengat | 32 mm |
| Grit | D151/D64 |
| Abrasief materiaal | Diamant |
| gegalvaniseerde cbn wielgrootte | 150*5*22.22*8*3.75mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| schurend | CBN |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | B251 |
| Pakket | Doos |
|---|---|
| Ruitengrootte | 125*10*31,75*8 mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant |
| gegalvaniseerde cbn wielgrootte | 254*22,7*165 mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Diamant |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | D852 D20/25 |
| Pakket | Doos |
|---|---|
| Ruitengrootte | 125*18*32*2,5*2,5*6mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant |
| Packing | Carton Box |
|---|---|
| Size | 125*4*32*5mm |
| Concentration | 100% |
| Colour | Green |
| Abrasive | Diamond |
| Pakket | Doos |
|---|---|
| Ruitengrootte | 150*20*32*10*6 mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant D100/120 |
| Voordeel | Snelle Scherpe duurzaam gesneden Snelheid, snel, Hoog rendement, snel knipsel |
|---|---|
| Productnaam | het 150mm Gegalvaniseerde Blad van de Diamant Marmeren Scherpe Zaag, het Blad van de Diamantzaag, JD |
| Pakket | Document Vakje, Binnenvakje + Buitenkarton, Kartonvakje, Kleurenvak |
| Gruis | 60#80#100#300#800#2000#, 40/45#, #40 - #120, 120# |
| Verpakking Details | Bruin klein karton |
| Grootte | 153mm*17mm*20mm R0.15 B6070&B100120 |
|---|---|
| Agent plakkend | Gegalvaniseerd |
| Gebruik | het malen |
| Gruis | B60/70, B100/120 |
| Kleur | grijs |