| gegalvaniseerde cbn wielgrootte | 185*40*120*20mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Diamant |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | D120/140 D325/400 |
| hars cbn wiel Grootte | 150*1,0*31,75*10 mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | CBN |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Grit Size | elk gaas dat je nodig hebt |
| lintzaag die CBN het malen wielgrootte scherpen | 150*10*31.75*R4.9 |
|---|---|
| CBN het Malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | D325/400 |
| de lintzaag die CBN het malen scherpen wheelSize | 127*22.23*12.7 WM7/34 |
|---|---|
| CBN het Malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | B151 |
| lintzaag slijpen CBN slijpschijf Maat | WM7/39.5 127*22.23*12.7mm |
|---|---|
| CBN het Malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schuurmiddelen voor wielen | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Grutten | B151 |
| lintzaag slijpen CBN slijpschijf Maat | woodmizer 127*22.23*12.7mm |
|---|---|
| CBN het Malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schuurmiddelen voor wielen | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | B151 |
| de lintzaag die CBN het malen scherpen wheelSize | bacho 127*22*14mm |
|---|---|
| CBN het Malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Wielschuurmiddelen | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | B151 |
| CBN Scherpende Wielen | CBN |
|---|---|
| Grootte | Flat-Shaped, Schotel |
| Schurend | diamant, Kubiek Boriumnitride, CBN |
| Viscositeit | zonodig, goede BF, |
| Hardheid | vereist VE, Q, Middel |
| het scherpende CBN malen wheelSize | 152*12.7*34.93*5mm |
|---|---|
| CBN het Malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | B80/100 |
| lintzaag slijpen CBN slijpschijf Maat | WM7/39.5 150*22.23*20mm |
|---|---|
| CBN het Malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schuurmiddelen voor wielen | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Grutten | B151 |