| Verpakking | kartondoos |
|---|---|
| Grootte | 100mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Groen |
| Schurend | Diamant |
| het scherpende CBN malen wheelSize | 14F1R 150*10*32*8*5mm |
|---|---|
| CBN het Malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | B80/100 |
| het scherpende CBN malen wheelSize | 152*12.7*34.93*5mm |
|---|---|
| CBN het Malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | B600 |
| Pakket | Doos |
|---|---|
| Ruitengrootte | 175*12*50.8*4*2 mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant |
| Naam | Diamant malend hoofd |
|---|---|
| Vorm | Cilindrisch |
| kleur | Bruin |
| Doel | Scherpen |
| Verpakking Details | karton |
| Verpakking | Kartondoos |
|---|---|
| Grootte | 150mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | groen |
| Schurend | Diamant |
| Pakket | kartondoos |
|---|---|
| Wielgrootte | 175*45*78*6*2mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | diamant |
| Packing | Carton Box |
|---|---|
| Size | 125*3*32*3mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Groen |
| Abrasive | Diamond |
| Pakket | Doos |
|---|---|
| Ruitengrootte | 125*12*31,75*10 mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant |
| Pakket | Doos |
|---|---|
| Ruitengrootte | Allemaal beschikbaar |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant |