| de lintzaag die CBN het malen scherpen wheelSize | woodmizer 127*19.05*12.7mm |
|---|---|
| CBN het Malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Wielschuurmiddelen | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | B151 |
| de lintzaag die CBN het malen scherpen wheelSize | 127*22.23*12.7 WM9/29 |
|---|---|
| CBN het Malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | B151 |
| Kleur | Zilver |
|---|---|
| Toepassing | boorwerk |
| wiellichaam | Staal |
| Vorm | 6A2 |
| Naam | Metalen diamantenboorstuk |
| Schurend | CBN |
|---|---|
| Vulling | Geen behoefte |
| Functie | gegalvaniseerd en het nikkel bedekt met een laag |
| voordeel | Het leidt tot een agressievere band |
| Voordeel | Het voert ook een hoger tarief van de voorraadverwijdering uit en zal jarenlang duren. Zij worden on |
| lintzaag slijpen CBN slijpschijf Maat | WM10/30 150*22.23*20mm |
|---|---|
| CBN het Malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | B151 |
| Toepassing | Het malen en het oppoetsen |
|---|---|
| Wieldiameter | 200mm |
| Wieldikte | 1.0mm |
| Asgat | 31.75 |
| Grootte | 200*1.0*31.75*10 |
| Naam | Geelektroplateerde diamantenfiles |
|---|---|
| Grit | D200/230, D270/325, D325/400 |
| Toepassing | Het malen |
| Bond | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Materiaal | Diamant |
| gegalvaniseerde cbn wielgrootte | 150*8*22.22*4.5mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | CBN |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | B301 |
| Materiaal | Diamant |
|---|---|
| grootte | 59.44*187.4*19.05 |
| Vorm | Recht. |
| Kleur | Grijs |
| Naam | Gegalvaniseerd Diamond Drill Bit |
| Schurend | CBN |
|---|---|
| Vulling | Geen behoefte |
| Functie | gegalvaniseerde cbn malende wielen |
| voordeel | Heeft het effect van het verminderen van gewicht |
| Voordeel | Het kan vervoerskosten ook drukken |