| Pakket | Karton doos |
|---|---|
| Wielmaat | Allemaal beschikbaar |
| Concentratie | 125% |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant |
| Pakket | kartondoos |
|---|---|
| Wielgrootte | 200*25.4*177.8*6*6mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | diamant |
| Naam | diamant malende schijf |
|---|---|
| Grootte | 76.2*25.4*25.4*3 |
| vorm | Ronde |
| Schurend | Diamant |
| Hardheid | superhard |
| Productnaam | CBN malend wiel |
|---|---|
| Gruis | B140 |
| Gebruik | Het malen |
| Kleur | grijs |
| Vorm | Flat-shaped |
| Materiaal van het lichaam | Aluminium |
|---|---|
| Grit | D126/D46 |
| Bond | Hars |
| Kleur | Grijs |
| Toepassing | Schroeven en snijden |
| Kleur | Goud |
|---|---|
| Band | Hars |
| Schurend | Diamant |
| Specificatie | Maak volgens u-tekeningsgrootte |
| Gebruik | het malen |
| Grootte | Kan worden aangepast |
|---|---|
| Gebruik | Het oppoetsen |
| Materiaal | Diamond/CBN |
| Gruis | 100/120 |
| Diameter | 200mm |
| Pakket | kartonnen doos |
|---|---|
| Ruitengrootte | 200*1.0*19.05*10mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | Diamant |
| Band | Hars |
|---|---|
| Schurend | Diamant |
| Specificatie | Maak volgens u-tekeningsgrootte |
| Toepassing | Het scherpen van stevig cardie |
| Hardheid | Norm |
| Materiaal | Diamant |
|---|---|
| Radius | R1.1 |
| grootte | 100*2,2*15,88*3 mm |
| Dikte van het lemmet | 2.2 mm |
| De diameter van het blad | 76 mm |