| Diameter | 90 mm |
|---|---|
| Dikte | 35 mm |
| Binnengat | 10 mm |
| Breedte van het slijpmiddel | 10 mm |
| Schurende hoogte | 3 mm |
| naam | Diamant Malend Hoofd |
|---|---|
| Gruis | 100 |
| Toepassing | scherp |
| Kleur | Brown |
| Verpakking Details | Dozen |
| lintzaag die CBN het malen wielgrootte scherpen | 150*22.2*32mm |
|---|---|
| CBN het Malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | B151 |
| gegalvaniseerde cbn wielgrootte | 647.7*75*200 mm |
|---|---|
| Vorm van het slijpwiel | Flat-Shaped, Bekervormig, Schotel, kom enz. |
| Schroefstoffen | Diamant |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | D20/25 |
| gegalvaniseerde cbn wielgrootte | 230*1.3*32 mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisgrootte | B80/100 |
| gegalvaniseerde cbn wielgrootte | 125*3.2*11.1*3*7.5mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisgrootte | B251 |
| Grootte | 100*9*20 R1.4 B50 60 |
|---|---|
| vorm | 1Y1 |
| Schurend | CBN |
| Agent plakkend | Gegalvaniseerd |
| Toepassing | het malen |
| Verpakking | Doos |
|---|---|
| grootte | 125*12*31,75*6*2 mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Groen |
| Schroefstoffen | CBN |
| Cartenkleur | purper |
|---|---|
| Kleur | Black |
| Maat | 8 duim |
| Materiaal | Kubiek Boriumnitride |
| Binnengat | 32mm |
| cbn het malen wielgrootte | 152*25.4.*32mm |
|---|---|
| CBN Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisgrootte | B151 |