| gegalvaniseerde cbn wielgrootte | 125*3.2*11.1*3*7.5mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisgrootte | B251 |
| gegalvaniseerde cbn wielgrootte | 351*1.5*35*5mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | gegalvaniseerd cbn in entrepot |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Grit Size | B100/120 |
| gegalvaniseerde cbn wielgrootte | 351*1.5*35*5mm |
|---|---|
| Grinding Wheel Shape | Flat-Shaped,Cup-Shaped,1A1,Dish, bowl etc |
| Schurend | gegalvaniseerd cbn in entrepot |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Grit Size | B100/120 |
| Carten colourr | purper |
|---|---|
| Maat | Allerlei hen |
| Materiaal | diamant |
| Binnengat | Aanpassing |
| Gruis | Volgens uw vereisten |
| Naam | Diamant Malend Hoofd |
|---|---|
| vorm | Cilindrisch |
| DOEL | Scherp |
| Kleur | Bruin |
| Verpakking Details | karton |
| bandzaag slijpmachine CBN slijpwiel Grootte | 150*22*32 (Mill) |
|---|---|
| CBN het Malen Wielvorm | Platte, bekervormige, 1A1, schotel, kom, enz. |
| Schroefstoffen | Koelboronnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | B151 |
| Type | snijplaten |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Toepassing | Snijden |
| Bond | Hars |
| Naam van het product | Hars gebonden diamant snijplaten |
| BASEBODY | Staal |
|---|---|
| Schurend | CBN |
| STANDAARD | 14F1 |
| CBN kleur | Zwarte bruin |
| Gruisgrootte | B151 |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Verpakking | Verpakking |
| Schuurmiddelen | Diamant |
| grootte | 75*12*15,8*6*6 mm |
| Toepassing | Vervaardiging |
| naam | Diamant Malend Hoofd |
|---|---|
| Vorm | Cilindrisch |
| Toepassing | scherp |
| Giti | 100.120.180 |
| Verpakking Details | karton |