| de lintzaag die CBN het malen scherpen wheelSize | 125*19.05*20 |
|---|---|
| CBN het Malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruis | B151 |
| de lintzaag die CBN het malen scherpen wheelSize | 127*22.7*12.7 |
|---|---|
| CBN het Malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | B181 |
| lintzaag die CBN het malen wielgrootte scherpen | 150*22.36*32 (Woodmizzer) |
|---|---|
| CBN het Malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | B151 |
| de lintzaag die CBN het malen scherpen wheelSize | WM7/39.5 127*22.23*12.7mm |
|---|---|
| CBN het Malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel |
| Wielschuurmiddelen | Kubiek Boriumnitride |
| Bindmiddel | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Grutten | B151 |
| Pakket | Doos |
|---|---|
| Ruitengrootte | 125*10*20*10 mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | grijs |
| Schuurmiddelen | CBN |
| Colour | Black |
|---|---|
| Inner Hole | Customized |
| Grit | B110/120 , B170/151 |
| Bond Type | Electroplated |
| Application | For Knife Sharpening |
| BASEBODY | Staal |
|---|---|
| Schurend | CBN |
| Gruisgrootte | B151 |
| Toepassing | Gebruikt voor schaar het scherpen |
| Hardheid | standrad |
| Pakket | Kartondoos |
|---|---|
| Wielgrootte | 150*45*32*10*10mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | grijs |
| Schuurmiddelen | CBN B126 |
| Pakket | Doos |
|---|---|
| Ruitengrootte | 1745*45*78*6*2 mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | Grijs |
| Schuurmiddelen | CBN B181 |
| Specificatie | 175*12*50,8*4*2 mm |
|---|---|
| Toepassing | Carbidezaag slijpen |
| Pakket | Doos |
| Grit Size | D76 |
| Centrummateriaal | Aluminium |